Akademia Kardia

Celem Akademii Kardia  jest, by każdy uczestnik warsztatów rozwojowych nauczył się rozpoznawać swoje stany emocjonalne i uczucia, a także posiadł wiedzę  jak je akceptować. Jest to nauka  warta poznania, ponieważ kiedy nie dostrzegamy naszych uczuć, mamy skłonności do tego, by obarczać innych odpowiedzialnością za nasze trudności.   Dzięki unikatowemu programowi, Akademia Kardia  daje doskonałą możliwość dostrzeżenia swoich emocji i nauki jak je akceptować – tak jak przychodzą i odchodzą. Zajęcia odbywają się pod okiem  psychologa z wieloletnim stażem i przygotowaniem merytorcznym . Odpowiednio dobrana kadra sprawia, że każdy uczestnik ma szansę na poznanie siebie i przyjrzenie się sobie pod kątem swoich emocji, a co za tym idzie – na wyciągnięcie  rozwojowych  wniosków dla siebie.

Podczas pracy w Akademii Kardia uczestnicy wchodzą ze sobą w bezpośrednie interakcje, obserwują swoje emocje i poznają lepiej swoje sposby reagowania na nie.  Służy to pogłębieniu samoświadomości własnych emocji i ich ekspresji, lepszemu rozumieniu siebie.

Akademia Kardia bazuje na sile procesu grupowego i podąża za nim, więc w zależności od dynamiki grupy poszczególne fazy procesu przebiegają z różną intensywnością i w różnym czasie.

Siłą pracy w Akademii Kardia jest praca na żywym doświadczeniu, z emocjami i zachowaniami, które dzieją się „tu i teraz“. Praca z każdą grupą jest inna, bo procesy, jakie w danej grupie zachodzą wskazują prowadzącym kierunek działań. Dlatego każde spotkanie jest wyjątkowe.

Oferta

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

 

Galeria

 

 

 

Referencje

 

Zapisy

Warsztaty rozwojowe Akademii Kardia

Prowadzący: Agnieszka Zielonka, Iwona Żbikowska

Informacje: tel. 502 313 636, 603 447 284, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miejsce warsztatu: Rzucewo

DOSTĘPNE TERMINY:

*Prowadzimy także warsztaty dla grup zorganizowanych w dogodnym dla Państwa terminie. Prosimy o zgłoszenie telefoniczne lub mailowe. 

Formularz zgłoszenia

Temat:

Rodzaj/Termin:

Imię:

Nazwisko:

Numer telefonu:

e-mail:

Strona WWW:

 


Dane do faktury: Firma:

Ulica:

Dom:

Lokal:

Kod pocztowy:

Miejscowość:

NIP:

Uwagi lub pytania dodatkowe:

Antyspam - wpisz bieżący rok:

 

 
NADCHODZĄCE
WYDARZENIA

 

 

 


11.06.2018
Spotkanie dla przyszłych właścicieli
Ośrodków Akademii JA


21.05 do 25.05 i 25.06 do 29.06
Akademia Trenera PharusSerdecznie pozdrawiamy,
Agnieszka i Iwona