Trening interpersonalny ANOICHTO

Pracując z ludźmi lub przygotowując się do pracy rozwojowej potrzebujemy dbać o równowagę oraz ciągłe zwiększanie samoświadomości, by podczas pracy z innymi móc zadbać o prawdziwą uważność w kontakcie.

Dlatego coachowie Akademii Petrichor mają obowiązek brać udział w treningu interpersonalnym – czy to organizowanym przez nas czy pod egidą innej organizacji. By ułatwić spełnienie tego warunku proponujemy zarówno naszym kandydatom jak i abiturientom oraz absolwentom Akademię Anoichto. Zapraszamy na nią także osoby myślące o swoim rozwoju osobistym a czujące, że chcą rozwinąć kompetencje budowania relacji i radzenia sobie z trudnymi sytuacjami w kontakcie z innymi (min.: menedżerowie, nauczyciele, rodzice). Akademia Anoichto to unikatowe doświadczenie siebie w kontakcie z grupą, doskonale przygotowujące do każdej roli, która wiąże się z pracą z ludźmi.

Tak jak trening interpersonalny, nasza Akademia nie jest formą prowadzenia terapii. Od początku swojego istnienia, przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla ludzi zdrowych. Jej cele są tylko i wyłącznie edukacyjne, a nie terapeutyczne.

Więcej szczegółów dostępnych jest w naszej ofercie. Zapraszamy do zapoznania!

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

 

 

Oferta

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

 

 

Galeria

 

Referencje

Trening interpersonalny przeszedł moje oczekiwania, była to przygoda pełna emocji. Dzięki treningowi lepiej poznałam siebie i  pozostałych uczestników. Poziom umiejętności i kompetencji prowadzenia tego treningu był imponujący. W trakcie jego trwania otrzymałam wsparcie. Zarówno formę treningu jaki i prowadzące Agnieszkę i Iwonę polecam osobom poszukującym drogi rozwoju.

Anna

 

Trening interpersonalny Akademia Anoichto, który odbył się w terminie 30.03.2016 - 01.04.2016 był dla mnie niezwykłą podróżą w głąb siebie i swoich emocji. Nauką nazywania ich i uświadamiania sobie czym naprawdę są i skąd mogą się brać. 3 dni niezwykłej podróży, z której chyba każdy nie wraca już taki sam. Przeżycie tego z tak wspaniałymi prowadzącymi jakimi są Agnieszka i Iwonka daje pole do naprawdę głębokiej pracy nad sobą. Gorąco polecam!

Martyna

Zapisy

 

Trening interpersonalny - grupa otwarta

Prowadzący: Agnieszka Zielonka, Iwona Żbikowska

Informacje: tel. 502 313 636, 603 447 284, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miejsce warsztatu: Rzucewo koło Pucka

DOSTĘPNE TERMINY:

  • 22- 24.08.2018r.

*Prowadzimy także warsztaty dla grup zorganizowanych w dogodnym dla Państwa terminie. Prosimy o zgłoszenie telefoniczne lub mailowe. 

 

Temat:

Rodzaj/Termin:

Imię:

Nazwisko:

Numer telefonu:

e-mail:

Strona WWW:


Dane do faktury:

Firma:

Ulica:

Dom:

Lokal:

Kod pocztowy:

Miejscowość:

NIP:

Uwagi lub pytania dodatkowe:

Antyspam - wpisz bieżący rok:

 

 
NADCHODZĄCE
WYDARZENIA

 

 

 


11.06.2018
Spotkanie dla przyszłych właścicieli
Ośrodków Akademii JA


21.05 do 25.05 i 25.06 do 29.06
Akademia Trenera PharusSerdecznie pozdrawiamy,
Agnieszka i Iwona