Załóż Ośrodek Akademii JA - to tylko 5 kroków!

Chcesz założyć własną działalność gospodarczą? A może planujesz rozszerzyć swoją ofertę? Zapraszamy Cię do założenia Ośrodka Akademii JA! To tylko pięć prostych kroków! Sam sprawdź!

To początek podróży JA po Polsce!

Najpierw Akademia Istanome w trakcie której uczestniczki przeszły Akademię Trenera Pharus, a następnie szczegółowo poznały i w praktyce przećwiczyły programy Oto JA i JA czyli kto?. Później dwudniowe spotkanie przyszłych właścicieli Ośrodków Akademii JA na którym porozmawialiśmy o współpracy, zakładaniu działalności, promocji i biznesplanie. Po co to wszystko? Żeby uczyć dzieci i młodzież o emocjach! Bo uczestniczki szkoleń przede wszystkim czują misję!

Pracownik biurowy poszukiwany!

 
Akademia JA Sp. z o.o. w związku z intensywnym rozwojem firmy poszukuje kandydatów do pracy w Gdyni na stanowisku: PRACOWNIK BIUROWY. 

„Oto JA” na piąteczkę!

Pierwsze przeszkolone trenerki, pierwsze przedszkole, które wprowadza nasz autorski program pracy z emocjami dzieci „Oto JA”, pierwsi, którzy głośno o projekcie z nami mówią – tak gdyńska „Piąteczka” staje się naszym numerem jeden.

Jak być rodzicem, którego potrzebują Twoje dzieci?

 
Rodzicielstwo to jedno z najtrudniejszych wyzwań, jakie staje przed człowiekiem w całym jego życiu. Na bazie książki Jespera Juula “Rodzic jako przywódca stada” wypracowałyśmy wyjątkowe warsztaty rozwojowe dla rodziców, na których będą uczyli się przywództwa w pracy z końmi.

Konferencja „Follow the Rabbit”

20.04 byłyśmy na konferencji „Follow the Rabbit” organizowanej przez Thomson Reuters, która zaprosiła środowisko HRowe z Pomorza. Mówiłyśmy o Akademii Alogo. Bardzo dziękujemy za zaproszenie.

Już 100 nowych trenerów w 2017r.

„Pharus” to po grecku latarnia, która niezależnie od okoliczności wskazuje bezpieczny kierunek i jednocześnie ostrzega przed niebezpieczeństwami.

6 warsztatów Akademii Alogo w 2017 za nami

„Alogo” to po grecku koń. Co zrobić by doświadczać prawdziwego kontaktu z człowiekiem? Jak z finezją budować swój autorytet? Czym zasłużyć na zaufanie drugiej strony? Co jest naszą silą? Wiosna jest, więc co jeszcze możemy w sobie rozwinąć? 

Nowe edycje Petrichor

„Petrichor” to po grecku „zapach spękanej, spalonej słońcem ziemi, na którą spadły krople deszczu”.

Rozstrzygnięcie przetargów

Na przełomie 2016 i 2017 roku nasze konsorcjum wygrało przetargi na realizację 4 projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego. To olbrzymie przedsięwzięcie oraz logistyczna łamigłówka, którą właśnie kończymy składać. W ramach projektów powstały zupełnie nowe programy dla dzieci, dzięki którym uczymy świadomej pracy ze swoimi emocjami oraz rozwijamy ich umiejętności społeczne. Do czerwca 2018 roku programem obejmiemy 1918 dzieci.
NADCHODZĄCE
WYDARZENIA

 

 

 

 


Zapraszamy do współpracy,
załóż Ośrodek Akademii JA!


25-26.01.2018
Spotkaniem dla właścicieli Ośrodków

 

Serdecznie pozdrawiamy,
Agnieszka i Iwona