NOWI WŁAŚCICIELE OŚRODKÓW

Jeśli zastanawiacie się kto i dlaczego chce i może otworzyć własny Ośrodek Akademii- JA, to dziś przedstawimy Wam jedną z takich osób. Niech będzie dla Was inspiracją, tak jak jest i dla nas współpraca z tak przemiłymi ludźmi. 

NASZE PROGRAMY DLA DZIECI W PIĄTECZCE

Przedszkole nr 5 "Piąteczka" z Gdyni pracuje z programami Akademii -JA. Zobaczcie jak pięknie sobie radzą <3 Nasz Ludzik "JA" zadomowił się tam już na dobre i zaprzyjaźnił z przedszkolakami. Jeśli potrzebujesz więcej informacji jak nasze programy wdrożyć u siebie w placówce, bądź jak otworzyć własny Ośrodek Akademii- JA, napisz do nas - chętnie podzielimy się z Tobą informacjami. "Piąteczce" gratulujemy ! Spisuje się na piąteczkę, a nawet szósteczkę. 

SPOTKANIE Z WŁAŚCICIELAMI OŚRODKÓW

Jesteśmy świeżo po spotkaniu z obecnymi i przyszłymi właścicielami ośrodków Akademii Ja, w których pracujemy z dziećmi, młodzieżą i rodzicami nad wzajemnymi relacjami i zrozumieniem emocji naszych pociech. Wiele z naszych ośrodków już działa i w najbliższych dniach przedstawimy Wam relacje osób prowadzących takie placówki. 

CO SŁYCHAĆ NA PETRICHOR

Akademia Coacha - to już drugi zjazd, na którym przygotowujemy naszych coach'ów do pracy z klientami. Jest mnóstwo praktyki i merytoryki, narzędzia ułatwiające prace, konstruktywny feedback i mnóstwo inspirujących zmian. Z każdym zjazdem pojawiją się nowe odkrycia i rosną umiejętności naszych coach'ów. Po zakończeniu akademii i certyfikacji można podjąć prace w nowym zawodzie lub powiększyć zakres swoich kompetencji. Obserwuj stronę Akademii JA, a dowiesz się o kolejnych terminach szkoły PETRICHOR i dołączysz do grona certyfikowanych coachów ! Obecnym coachom przypominamy o trenigu interpersonalnym ANOICHTO w dniach 9-11 kwietnia (patrz wydarzenia Akademi- JA) - jest to jeden ze sposobów umożliwiających przedłużenie certyfikacji. 

WIOSENNE WARSZTATY

Na przekór mroźnej aurze Akademia-JA już planuje wiosenne spotkania z końmi na warszatach ALOGO ! Ich celem jest szeroko rozumiany rozwój człowieka - samoświadomości, przywództwa, umiejętności psychologicznych i społecznych oraz pomoc w zmianie do której dążymy. Obecność koni wyzwala głęboko skrywane emocje, pozwala pracować na stanach świadomości i podświadomości , łącząc aspekty psychologiczne z zaangażowaniem mowy ciała i przekazu niewerbalnego. Jeśli i Ty na wiosnę chcesz przeżyć wspaniałą przygodę "rozwojową" śledź naszą stronę, wkrótce pojawią się nowe terminy otwartych warsztatów ALOGO ! Możesz również wykorzystać tę metodę do podniesienia umiejętności i zmiany jakości współpracy w Twojej firmie - o niesamowitych zaletach tej metody przekonaliśmy się już nie raz - w tym przypadku skontaktuj się w celu ustalenia indywidualnego wiosennego terminu. Pozdrawiamy weekendowo!

CO U NAS NA SZKOLENIACH

W zeszłym tygodniu z naszych szkoleń skorzystali NFM Group i przedstawiciele oświaty ze szkoły w Słupsku. Tematyka warsztsztatów Akademii - JA dla NFM obejmowała nabycie umiejętności skutecznych negocjacji, a w przypadku oświaty wypracowania systemu niekonfliktowej i konstruktywnej współpracy, współdziałania w trudnych sytuacjach w codziennej pracy z młodzieżą. Nieustająco zapraszamy Was na szkolenia - tematykę znajdziecie na naszej stronie akademia-ja.pl w zakładce "Rozwiązania dla biznesu "lub ustalimy tematykę wg Waszych potrzeb. 

OTWÓRZ OŚRODEK

Praca nad emocjonalnym rozwojem dzieci to nie tylko fascynujące zajęcie, może być również intratnym biznesem. Jeśli chcesz pracować z dziećmi i marzysz o własnym bizesie propozycja Akademii-JA jest dla Ciebie. 

ANOICHTO trening interpersonalny

Pracując z ludźmi lub przygotowując się do pracy rozwojowej potrzebujemy dbać o równowagę oraz ciągłe zwiększanie samoświadomości, by podczas pracy z innymi móc zadbać o prawdziwą uważność w kontakcie - to daje Anoichto trening interpesonalny.Zapraszamy na niego także osoby myślące o swoim rozwoju osobistym, a czujące, że chcą rozwinąć kompetencje budowania relacji i radzenia sobie z trudnymi sytuacjami w kontakcie z innymi (min.: menedżerowie, nauczyciele, rodzice). Akademia Anoichto to unikatowe doświadczenie siebie w kontakcie z grupą, doskonale przygotowujące do każdej roli, która wiąże się z pracą z ludźmi. OBLIGATORYJNY DLA CERTYFIKACJI COACHÓW !

Życzenia

 

Załóż Ośrodek Akademii JA - to tylko 5 kroków!

Chcesz założyć własną działalność gospodarczą? A może planujesz rozszerzyć swoją ofertę? Zapraszamy Cię do założenia Ośrodka Akademii JA! To tylko pięć prostych kroków! Sam sprawdź!
NADCHODZĄCE
WYDARZENIA

 

 

 

Zapraszamy do współpracy,
załóż Ośrodek Akademii JA!


26.02 do 02.03.2018
Akademia Trenera Pharus


09.04 do 11.04.2018
Trening Interpersonalny
Akademia Anoichto

 

Serdecznie pozdrawiamy,
Agnieszka i Iwona