Garść informacji z życia Akademii-Ja

Poprzednie tygodnie minęły nam między innymi na intensywnych szkoleniach. Akademia-JA realizuje swoje autorskie programy PHARUS - Akademia Trenera, gdzie przerabialiśmy scenariusze dla właścicieli Ośrodków i trenerów w przepięknych wnętrzach pałacu w Rzucewie. Natomiast Dla Centrum Edukacji Nauczycieli Gdańsk realizowaliśmy warsztat „ Polonista jako coach” , bardzo przydatny w obecnym wymagającym rynku pracy. Z naszą „Piąteczką” - przedszkole nr 5 w Gdyni realizujemy kolejna część planu i wdrażamy warsztaty dla Rodziców „ Jak z emocji czerpać siłę „ Zawsze z przyjemnością patrzymy na zaangażowanie naszych klientów, cieszymy się z nowych możliwości, które otwierają im szkolenia Akademii - JA i jak zawsze serdecznie gratujemy i kibicujemy wszystkim wyposażonym w nową wiedzę.  Jeśli chcesz skorzystać z naszych szkoleń śledź wydarzenia i promocje na FB !

 

Nowe ośrodki Akademii-Ja

Na mapie ośrodków Akademii - JA serdecznie witamy RZESZÓW I BYDGOSZCZ ♥. A dla wszystkich, którzy jeszcze nie wiedzą, a chcą wiedzieć przypominamy, że: Akademia-JA stworzyła autorski program rozwoju inteligencji emocjonalnej i społecznej u dzieci i młodzieży bazujący na sprawdzonych metodach - jako rodzic możesz zapisać dziecko do któregoś z Ośrodków Akademii- JA na takie zajęcia. Jeśli temat jest Ci bliski i sam chciałbyś otworzyć takie miejsce, zachęcamy Cię do współpracy. 

Ostatni moment!

Ostatni moment ! Czas na nowe, wiosenne plany. Myśląc poważnie o swoim rozwoju osobistym nie sposób pominąć skuteczności metody jaką jest trening interpersonalny. Pracując z ludźmi lub przygotowując się do pracy rozwojowej potrzebujemy dbać o równowagę oraz ciągłe zwiększanie samoświadomości, by podczas pracy z innymi móc zadbać o prawdziwą uważność w kontakcie - to daje nasze szkolene ANOICHTO - trening interpesonalny.

NOWI WŁAŚCICIELE OŚRODKÓW

Jeśli zastanawiacie się kto i dlaczego chce i może otworzyć własny Ośrodek Akademii- JA, to dziś przedstawimy Wam jedną z takich osób. Niech będzie dla Was inspiracją, tak jak jest i dla nas współpraca z tak przemiłymi ludźmi. 

NASZE PROGRAMY DLA DZIECI W PIĄTECZCE

Przedszkole nr 5 "Piąteczka" z Gdyni pracuje z programami Akademii -JA. Zobaczcie jak pięknie sobie radzą <3 Nasz Ludzik "JA" zadomowił się tam już na dobre i zaprzyjaźnił z przedszkolakami. Jeśli potrzebujesz więcej informacji jak nasze programy wdrożyć u siebie w placówce, bądź jak otworzyć własny Ośrodek Akademii- JA, napisz do nas - chętnie podzielimy się z Tobą informacjami. "Piąteczce" gratulujemy ! Spisuje się na piąteczkę, a nawet szósteczkę. 

SPOTKANIE Z WŁAŚCICIELAMI OŚRODKÓW

Jesteśmy świeżo po spotkaniu z obecnymi i przyszłymi właścicielami ośrodków Akademii Ja, w których pracujemy z dziećmi, młodzieżą i rodzicami nad wzajemnymi relacjami i zrozumieniem emocji naszych pociech. Wiele z naszych ośrodków już działa i w najbliższych dniach przedstawimy Wam relacje osób prowadzących takie placówki. 

CO SŁYCHAĆ NA PETRICHOR

Akademia Coacha - to już drugi zjazd, na którym przygotowujemy naszych coach'ów do pracy z klientami. Jest mnóstwo praktyki i merytoryki, narzędzia ułatwiające prace, konstruktywny feedback i mnóstwo inspirujących zmian. Z każdym zjazdem pojawiją się nowe odkrycia i rosną umiejętności naszych coach'ów. Po zakończeniu akademii i certyfikacji można podjąć prace w nowym zawodzie lub powiększyć zakres swoich kompetencji. Obserwuj stronę Akademii JA, a dowiesz się o kolejnych terminach szkoły PETRICHOR i dołączysz do grona certyfikowanych coachów ! Obecnym coachom przypominamy o trenigu interpersonalnym ANOICHTO w dniach 9-11 kwietnia (patrz wydarzenia Akademi- JA) - jest to jeden ze sposobów umożliwiających przedłużenie certyfikacji. 

WIOSENNE WARSZTATY

Na przekór mroźnej aurze Akademia-JA już planuje wiosenne spotkania z końmi na warszatach ALOGO ! Ich celem jest szeroko rozumiany rozwój człowieka - samoświadomości, przywództwa, umiejętności psychologicznych i społecznych oraz pomoc w zmianie do której dążymy. Obecność koni wyzwala głęboko skrywane emocje, pozwala pracować na stanach świadomości i podświadomości , łącząc aspekty psychologiczne z zaangażowaniem mowy ciała i przekazu niewerbalnego. Jeśli i Ty na wiosnę chcesz przeżyć wspaniałą przygodę "rozwojową" śledź naszą stronę, wkrótce pojawią się nowe terminy otwartych warsztatów ALOGO ! Możesz również wykorzystać tę metodę do podniesienia umiejętności i zmiany jakości współpracy w Twojej firmie - o niesamowitych zaletach tej metody przekonaliśmy się już nie raz - w tym przypadku skontaktuj się w celu ustalenia indywidualnego wiosennego terminu. Pozdrawiamy weekendowo!

CO U NAS NA SZKOLENIACH

W zeszłym tygodniu z naszych szkoleń skorzystali NFM Group i przedstawiciele oświaty ze szkoły w Słupsku. Tematyka warsztsztatów Akademii - JA dla NFM obejmowała nabycie umiejętności skutecznych negocjacji, a w przypadku oświaty wypracowania systemu niekonfliktowej i konstruktywnej współpracy, współdziałania w trudnych sytuacjach w codziennej pracy z młodzieżą. Nieustająco zapraszamy Was na szkolenia - tematykę znajdziecie na naszej stronie akademia-ja.pl w zakładce "Rozwiązania dla biznesu "lub ustalimy tematykę wg Waszych potrzeb. 

OTWÓRZ OŚRODEK

Praca nad emocjonalnym rozwojem dzieci to nie tylko fascynujące zajęcie, może być również intratnym biznesem. Jeśli chcesz pracować z dziećmi i marzysz o własnym bizesie propozycja Akademii-JA jest dla Ciebie. 
NADCHODZĄCE
WYDARZENIA

 

 

 


11.06.2018
Spotkanie dla przyszłych właścicieli
Ośrodków Akademii JA


21.05 do 25.05 i 25.06 do 29.06
Akademia Trenera PharusSerdecznie pozdrawiamy,
Agnieszka i Iwona