„Oto JA” na piąteczkę!

Pierwsze przeszkolone trenerki, pierwsze przedszkole, które wprowadza nasz autorski program pracy z emocjami dzieci „Oto JA”, pierwsi, którzy głośno o projekcie z nami mówią – tak gdyńska „Piąteczka” staje się naszym numerem jeden.

Pod koniec czerwca na Facebooku pokazywaliśmy Wam nasze pierwsze trenerki Programu „Oto JA”, już od września zaczynają pracę z dziećmi i ich emocjami. Jesteśmy naprawdę szczęśliwe, że wypuszczamy w świat nasze „dziecko” – programy pracy z emocjami. Dzięki nim mamy nadzieję zapełnić lukę, którą zauważamy w podstawie programowej. Dzieci nie mają w szkole zajęć o emocjach, rodzice często nie potrafią o tej sferze rozmawiać, bo przecież też niewiele osób ma tę wiedzę usystematyzowaną.

Przedszkole nr 5 „Piąteczka” w Gdyni będzie przecierało szlaki i wypuszczało w świat dzieci świadome swoich emocji i pewne siebie. Jeśli chciałbyś, aby Twoje dziecko uczestniczyło w takich zajęciach – zgłoś się do swojego przedszkola i zaproponuj dołączenie do programu. A może sam masz ochotę wspierać dzieci w rozwoju? Zajrzyj do zakładki Współpraca i odezwij się do nas – chcemy aby nasz program dotarł do jak największej ilości dzieci!

Dlaczego warto uczestniczyć w zajęciach w „Piąteczce”? Mamy co najmniej 5 powodów!
NADCHODZĄCE
WYDARZENIA

 

 

 


11.06.2018
Spotkanie dla przyszłych właścicieli
Ośrodków Akademii JA


21.05 do 25.05 i 25.06 do 29.06
Akademia Trenera PharusSerdecznie pozdrawiamy,
Agnieszka i Iwona