To początek podróży JA po Polsce!

Najpierw Akademia Istanome w trakcie której uczestniczki przeszły Akademię Trenera Pharus, a następnie szczegółowo poznały i w praktyce przećwiczyły programy Oto JA i JA czyli kto?. Później dwudniowe spotkanie przyszłych właścicieli Ośrodków Akademii JA na którym porozmawialiśmy o współpracy, zakładaniu działalności, promocji i biznesplanie. Po co to wszystko? Żeby uczyć dzieci i młodzież o emocjach! Bo uczestniczki szkoleń przede wszystkim czują misję!

Jesteśmy niesamowicie szczęśliwe, że już w tym roku ruszają pierwsze zajęcia pracy z emocjami. Wspomniana już Piąteczka w Gdyni od października zaczyna edukację przedszkolaków, a mamy sygnały, że trenerki już nie mogą się doczekać! Gdańsk również wprowadza nasze programy, a jako pierwsze zaczyna Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną!

Jednak nie poprzestajemy na Pomorzu! Lada moment w pierwszych zajęciach z programami Oto JA i JA czyli kto? będzie można uczestniczyć w… Łodzi! Tak, tak! Rozglądajcie się za plakatami i ulotkami z naszym JA – już wkrótce Pracownia Emocji Sentio będzie pomagać w zrozumieniu emocji dzieciom i młodzieży!

Zdradzimy Wam w tajemnicy, że skład dwudniowego spotkania z przyszłymi właścicielami Ośrodków Akademii JA był większy i te trzy wspomniane miejsca to dopiero początek! Będzie nas jeszcze więcej na Pomorzu, ale też ruszamy w Polskę!

A może Ty chcesz pomóc dzieciom i młodzieży w swojej okolicy i uruchomić Ośrodek Akademii JA? Zajrzyj do zakładki Współpraca, albo skontaktuj się z nami Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NADCHODZĄCE
WYDARZENIA

 

 

 

Zapraszamy do współpracy,
załóż Ośrodek Akademii JA!


26.02 do 02.03.2018
Akademia Trenera Pharus


09.04 do 11.04.2018
Trening Interpersonalny
Akademia Anoichto

 

Serdecznie pozdrawiamy,
Agnieszka i Iwona