NOWI WŁAŚCICIELE OŚRODKÓW

Jeśli zastanawiacie się kto i dlaczego chce i może otworzyć własny Ośrodek Akademii- JA, to dziś przedstawimy Wam jedną z takich osób. Niech będzie dla Was inspiracją, tak jak jest i dla nas współpraca z tak przemiłymi ludźmi. 

Pani Magdalena Kamińska założycielka Ośrodka Akademi JA w Toruniu: "Jestem mamą 7-letniego Filipa. Do tej pory z ogromną radością i wdzięcznością wspierałam rozwój wielu ludzi, których miałam szczęście spotkać na swojej drodze - jako manager, trener biznesu, coach, mentor, wykładowca akademicki. Możliwość otwarcia ośrodka Akademii Ja intrygowała mnie od samego początku, ale decyzję podjęłam dopiero wtedy, gdy uświadomiłam sobie, że jego prowadzenie może pomóc wielu ludziom - dzieciom, dla których go otwieram, przyjaciołom, którzy będą chcieli go ze mną tworzyć i realizować się jako trenerzy pracy z emocjami dzieci, rodzicom, którzy zechcą doskonalić siebie i wspierać rozwój emocjonalny swoich dzieci. Sama nie mogę się doczekać swojego szkolenia, które pozwoli mi jeszcze lepiej wspierać mojego syna, który będzie pierwszym uczestnikiem zajęć w moim ośrodku.

Już od kwietnia ruszą pierwsze zajęcia w Toruniu dla każdej z grup wiekowych, które będzie prowadził mój pierwszy trener - doświadczony nauczyciel i muzykoterapeuta. W wakacje planuję programem zajęć wzbogacić ofertę półkolonii odbywających się na terenie Torunia, a od września ruszamy w szkołach i przedszkolach. Więcej o tych działaniach wkrótce." Jeśli masz podobne odczucia lub pomysł na swój Ośrodek Akademii JA skontaktuj się z nami, chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji i poprowadzimy od A do Z. 
NADCHODZĄCE
WYDARZENIA

 

 

 


11.06.2018
Spotkanie dla przyszłych właścicieli
Ośrodków Akademii JA


21.05 do 25.05 i 25.06 do 29.06
Akademia Trenera PharusSerdecznie pozdrawiamy,
Agnieszka i Iwona