Coaching

Coaching jest procesem rozwoju opartym na partnerskiej współpracy Klienta z coachem. Najprościej rzecz ujmując, rozpoczyna się on od określenia obszaru tematycznego, następnie temat ten zamieniany jest w cel. Kolejnym krokiem jest określenie oczekiwanych rezultatów i dopiero na koniec przechodzi się do poszukiwania dostępnych rozwiązań i ustalenia planu działania.

Celem coachingu jest pomoc w przełożeniu posiadanej wiedzy i umiejętności Klienta na praktyczne rozwiązania prowadzące do realizacji określonego przez niego celu. Ma za zadanie wyzwalać potencjał ludzki, rozwijać oraz wywoływać chęć uczenia się. Ważnym aspektem jest głęboka praca zwiększająca samoświadomość i umożliwiająca zmianę postawy Klienta. Dzięki coachingowi możliwe jest precyzyjne określenie celu, optymalizacja działań, trafniejsze decyzje oraz pełne wykorzystanie własnych zasobów przy zadbaniu o to, by zmiana na którą się decydujemy była trwała.

Prowadzony przez nas proces coachingowy składa się z 5-7 sesji, odbywających się co 3-5 tygodni.

Proponowane rodzaje coachingu:

 • life coaching,
 • business coaching,
 • executive coaching,
 • team coaching.

Naszym sukcesem jest sukces klienta. Naszą działalność charakteryzuje uważność, odwaga i życzliwość. Słuchamy, obserwujemy i wyciągamy wnioski po to, by pomóc Klientowi w znalezieniu najlepszych rozwiązań. Nie narzucamy swoich poglądów i gotowych sposobów postępowania. Stosujemy szeroki wachlarz metod odpowiednio dobranych do potrzeb Klienta, ułatwiających mu osiąganie celów. Kładziemy nacisk na rzetelne udzielanie informacji zwrotnej i dyskrecję.

Prowadzimy coaching również w języku angielskim oraz niemieckim.

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą coachingu indywidualnego zachęcamy do kontaktu:

Agnieszka Zielonka tel. 603 447 284, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Iwona Żbikowska tel. 502 313 636, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

Temat:

A.Zielonka
I.Żbikowska
Imię:

Nazwisko:

Numer telefonu:

e-mail:
Tekst wiadomości:

Antyspam
wpisz bieżący rok:

 

Superwizje

Superwizja jest istotnym narzędziem zwiększania efektywności swojej pracy i rozwoju osobistego. Jest wzajemną wymianą doświadczeń, przemyśleń, wspólnym poszukiwaniem pomysłów rozwiązań dla potencjalnie trudnych sytuacji. Często jest także źródłem odkrywania swoich nieuświadomionych wcześniej uczuć czy przekonań.

Spotkania z superwizorem są ważnym miejscem rozważania szczególnie trudnych sytuacji zawodowych, przestrzenią do wymiany i analizowania pomysłów i doświadczeń, a także okazją do konfrontacji z własnym sposobem pracy. Podczas superwizji dzielisz się z fachowcem swoimi trudnościami, wątpliwościami, pomysłami oraz przyglądasz się wraz z nim swojej pracy słuchając stawianych przez niego pytań czy jego spostrzeżeń. W pracy superwizyjnej uwaga superwizora koncentruje się na procesach intrapsychicznych, mogących mieć wpływ na twój kontakt z grupą lub pojedynczymi osobami. Superwizor zwraca także uwagę na proces oraz adekwatność zastosowanych narzędzi. Dzięki superwizji możesz wprowadzać istotne zmiany w sposobach pracy, a także dokonywać znaczących zmian we własnym życiu. Warto pamiętać, że superwizja to rozwiązanie, które możesz wdrożyć na każdym etapie swojego rozwoju zawodowego.

Superwizja pomoże Ci:

 • zweryfikować jakość swojej pracy,
 • pracować nad własną postawą i zasobami,
 • udoskonalić i rozwinąć Twój warsztat trenera lub coacha,
 • omówić trudny dla Ciebie przypadek Klienta,
 • odpowiedzieć na pytania dotyczące procesu szkoleniowego lub coachingowego,
 • zdiagnozować swoje mocne strony oraz obszary, które warto rozwijać,
 • rozwinąć się jako trener lub coach,
 • zyskać nowe spojrzenie na swoją pracę,
 • znaleźć źródło inspiracji do dalszej pracy,
 • spojrzeć systemowo na zarządzanie swoim rozwojem.

Prowadzimy superwizje w obszarach pracy coachingowej oraz trenerskiej.

Proponujemy różne rodzaje superwizji:

 • indywidualną
 • grupową
 • dla grup otwartych
 • dla grup zamkniętych (organizowane w cyklu 9 spotkań raz w miesiącu w stałym i zamkniętym gronie)

Aby uzyskać dodatkowe informacje skontaktuj się z nami przez elektroniczny formularz dostępny w zakładce kontakt.

 
NADCHODZĄCE
WYDARZENIA

 

 

 


11.06.2018
Spotkanie dla przyszłych właścicieli
Ośrodków Akademii JA


21.05 do 25.05 i 25.06 do 29.06
Akademia Trenera PharusSerdecznie pozdrawiamy,
Agnieszka i Iwona