Szkoła coachingu Trójmiasto - Gdańsk, Gdynia, Sopot

IMG-20220315-WA0003 (1)
Akademia Coachingu PETRICHOR

Nasza szkoła coachingu w Trójmieście to miejsce, w którym zdobędziesz kluczowe kompetencje do prowadzenia szkoleń. Nie musisz mieć studiów podyplomowych ani samodzielnie zagłębiać się w literaturę branżową. Dzięki tym zajęciom zdobędziesz umiejętność prowadzenia sesji coachingowych w przyjaznej atmosferze. Pogłębisz również swoją wiedzę psychologiczną i popracujesz nad własnym rozwojem, co przyda się również w Twoim życiu osobistym, Nasza szkoła coachingu cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców Gdyni, Gdańska i Sopotu, choć ofertę kierujemy do klientów z całej Polski. Z nami szybko osiągniesz swój cel i odnajdziesz się w roli coacha.

Szkoła coachingu w Trójmieście

Coaching jest naszym zdaniem zawodem przyszłości.

Z naszych profesjonalnych szkoleń korzystają zarówno firmy, jak i osoby prywatne. W Akademii JA zorganizowaliśmy kilkadziesiąt cykli szkoleń coachingowych. Wręczyliśmy setki Certyfikatów Coacha.

round-pattern5

Zatem jeśli lubisz pracować z ludźmi, a dodatkowo:

Zapraszamy Cię do naszej

Szkoły Coachingu PETRICHOR!

Dlaczego warto uczyć się właśnie w naszej Akademii Coachingu w Trójmieście?

Szkoła Coachingu Petrichor w Akademii JA to szeroki i pełny program szkoleniowy, który kompleksowo przygotowuje kandydatów do wykonywania zawodu. Jest programem akredytowanym przez Izbę Coachingu, który całościowo przygotowuje do zawodu coacha zgodnie z wytycznymi Izby Coachingu oraz jej kodeksu etycznego. Stawiamy przede wszystkim na wiedzę praktyczną, dzięki czemu nasi kursanci po zakończeniu szkolenia z powodzeniem odnajdują się w nowej roli. Ucząc się z nami, zdobędziesz nie tylko przygotowanie merytoryczne, narzędzia do pracy z emocjami, przekonaniami, narzędzia do motywowania, inspirowania, ustalania i dochodzenia do celów. Także, a może przede wszystkim, nauczysz się je stosować w zależności od sytuacji i potrzeb osób, z którymi będziesz pracować. W czasie kursu coachingu przejdziesz też własny proces zmiany. Kurs profesjonalnego coachingu poprowadzą doświadczeni specjaliści, akredytowani przez Izbę Coachingu.

Szkoła coachów w Gdyni

Dla kogo jest szkoła coachów w Trójmieście? Dla wszystkich osób, które chcą otrzymać przygotowanie merytoryczne i zdobyć kompetencje coachingowe. Nasz program doskonale się sprawdzi, jeśli pracujesz z ludźmi i chcesz jeszcze lepiej wspierać ich rozwój. Po zakończeniu szkoły zyskasz także kompetencje, by stać się profesjonalnym coachem. Brama do zdobycia nowego pasjonującego zawodu bez podyplomowych studiów będzie stała przed Tobą otworem. Zapewniamy przyjazne warunki do rozwoju oraz zdobycia wiedzy i umiejętności. Jako absolwent dołączysz do grona profesjonalistów pracujących zarówno z klientami prywatnymi, jak i z pracownikami różnych organizacji, menedżerów i właścicieli firm.

Nasza firma szkoleniowa w Trójmieście specjalizuje się także w innych dziedzinach. W naszej ofercie znajdują się m.in.:

Masz jakieś wątpliwości dotyczące naszej oferty? Zapraszamy do kontaktu! Chętnie udzielimy odpowiedzi na pytania, które Cię nurtują.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Akademia JA moich danych osobowych w celu jednorazowego przygotowania i przesłania oferty handlowej na zasadach określonych w Polityce prywatności.
Terminy zjazdów Akademii Coachingu Petrichor:
I zjazd: 16-20.10.2023
II zjazd: 27.11-1.12.2023
III zjazd: 18-22.12.2023
Numery telefonu
Email
Adres

ul. Śląska 51B/1A

81-304 Gdynia

Dane firmy

Akademia JA Sp. z o.o.
NIP 586-231-76-31
REGON 367232447
KRS 0000676439

Wysokość kapitału zakładowego 20000 zł
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku,
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru

Sądowego
Numer rachunku:

48 1140 2004 0000 3702 7686 5577

Copyright @ 2022 Akademia JA