Szkoła trenerów Trójmiasto - Gdańsk, Gdynia, Sopot

Akademia Trenera PHARUS

Chcesz inspirować innych do pozytywnej zmiany? Szkoła trenerów w Trójmieście jest w sam raz dla Ciebie. Poznasz w niej nowoczesne techniki wspierania rozwoju osobistego i pogłębiania kompetencji klientów w czasie prowadzenia szkoleń. Jest to również świetna okazja do rozwijania swoich umiejętności miękkich. Po ukończeniu warsztatu trenerskiego każdy absolwent otrzyma certyfikat upoważniający do wykonywania zawodu trenera. Bez względu na to, czy chcesz zdobyć ciekawą pracę czy po prostu zyskać nowe kompetencje, nasza firma szkoleniowa z Trójmiasta ma dla Ciebie kompleksowy program przygotowujący. Weź udział w naszym kursie i zostań trenerem, który zainspiruje innych.

Szkoła trenerów dla klientów z całej Polski

Aby trenerzy, nauczyciele, wykładowcy, team leaderzy czy instruktorzy byli postrzegani jako wysokiej klasy specjaliści w swojej dziedzinie, warto, aby rozwijali zdolności interpersonalne, autoprezentacji oraz angażowania i skupiania uwagi słuchaczy.

To ważne, tym bardziej teraz, kiedy dostęp do wiedzy jest łatwiejszy niż kiedykolwiek. To właśnie teraz jeszcze bardziej niż kiedyś, potrzebujemy dobrych przewodników, którzy pomogą nam odnaleźć prawdę w informacyjnym chaosie, zarażą pasją, zmotywują do rozwoju.

round-pattern5
Group of Asian business people and creative designer meeting in office

W Szkole Trenera nauczymy Cię:

Przez pięć dni szkolenia przejdziesz z nami proces zmiany rozwojowej. Odkryjesz swoje naturalne role w grupie, wzmocnisz zdolności interpersonalne, a po skończonym szkoleniu odkryjesz, jak wzrosła Twoja pewność siebie i skuteczność w roli trenera i lidera.

Szkoła Trenera odbywa się najczęściej stacjonarnie w ciągu pięciodniowego zjazdu w naszej sali szkoleniowej, w grupie składającej się maksymalnie z 15 osób.

Udział w Szkole trenerów jest najbardziej popularny wśród mieszkańców Gdańska, Gdyni i Sopotu, choć naszą ofertę kierujemy do klientów z całej Polski.

Nasze szkolenia przeprowadzamy na najwyższym poziomie merytorycznym, kładąc ogromny nacisk na praktykę, korzystając z najbardziej efektywnych i autorskich metod pracy trenerskiej. Zdobędziesz również wartościową wiedzę teoretyczną, która pomoże Ci wypracować własny styl pracy.

Dla kogo jest nasz kurs trenerski?

Nasz kurs jest przeznaczony zarówno dla przyszłych trenerów i trenerek, jak i dla osób, które już mają doświadczenie w zawodzie, lecz chciałyby zwiększyć swoje kompetencje. Zapraszamy również osoby, które nie planują jeszcze prowadzenia warsztatów, lecz na co dzień zajmują się pracą z ludźmi i chciałyby być dla nich jeszcze lepszym wsparciem. Nasz zespół czuwa nad realizowaniem potrzeb szkoleniowych, by każdy absolwent i absolwentka szkoły trenerów byli dobrze przygotowani do pełnienia nowej roli.

W naszej ofercie znajdują się również:

Numery telefonu
Email
Adres

ul. Śląska 51B/1A

81-304 Gdynia

Dane firmy

Akademia JA Sp. z o.o.
NIP 586-231-76-31
REGON 367232447
KRS 0000676439

Wysokość kapitału zakładowego 20000 zł
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku,
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru

Sądowego
Numer rachunku:

48 1140 2004 0000 3702 7686 5577

Copyright @ 2022 Akademia JA