Terapia indywidualna Trójmiasto - Gdańsk, Gdynia, Sopot

Fotolia_115268768_Subscription_Monthly_M

W szybko zmieniającym się świecie wiele osób potrzebuje indywidualnego wsparcia. Terapia w Trójmieście jest odpowiedzią na współczesne problemy, które dotykają klientów w różnych aspektach życia. Nie ma znaczenia, w jakim jesteś wieku, czym się zajmujesz na co dzień, ani jakie role społeczne pełnisz w swoim środowisku. W Akademii JA możesz liczyć na dyskrecję, szacunek oraz profesjonalną pomoc psychoterapeuty. Naszym celem jest wspieranie klientów w rozwoju osobistym, dążeniu do szczęścia i po prostu do polepszenia jakości życia. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu terapii indywidualnej zarówno dla klientów z Gdańska, Gdyni, Sopotu, jak i innych miast. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Terapia w Trójmieście – dla kogo?

Dla kogo jest przeznaczona terapia indywidualna? Nasza firma szkoleniowa z Trójmiasta jest otwarta dla każdego, kto czuje potrzebę wsparcia ze strony doświadczonego terapeuty. Pomagamy klientom, którzy mierzą się z różnymi trudnościami lub stoją w obliczu kryzysu oraz osobom, które chcą inaczej spojrzeć na swoje życie prywatne i karierę zawodową. Udzielimy Ci pomocy w przypadku trudnych relacji w związku, rodzinie, szkole czy pracy – zapraszamy wszystkie osoby, które czują się wykorzystywane i podejrzewają, że padły ofiarą mobbingu lub innych rodzajów przemocy. Pomagamy radzić sobie z emocjami – również tymi szczególnie trudnymi w czasie żałoby i niepokoju. Udzielamy wsparcia w przypadku długo utrzymującego się stresu, depresji.

Naszą ofertę kierujemy również dla osób, które chcą zaakceptować własne ja i poznać swoje mocne strony. W czasie spotkań z psychologiem popracujesz nad rozwinięciem swoich kompetencji – między innymi asertywności, radzenia sobie w sytuacjach konfliktowych czy komunikacji.

Czy terapia indywidualna jest lepszym rozwiązaniem niż spotkania w grupach? W wielu przypadkach tak, choć wybór formy psychoterapii zależy oczywiście od Twoich potrzeb. Wiele osób czuje się lepiej w czasie konsultacji z terapeutą jeden na jeden, chociaż rzecz jasna nie musi być tak w Twoim przypadku.

Jak wygląda terapia indywidualna?

Oferujemy terapię w gabinecie dla klientów z Gdańska, Gdyni i Sopotu. Do każdego naszego klientka podchodzimy indywidualnie i dopasowujemy metodę pracy do celu, do którego dąży lub trudności, z którymi się mierzy. Nie narzucamy częstotliwości spotkań. Klient sam decyduje, jak często potrzebuje widywać się ze swoim terapeutą.

Nasi specjaliści to praktycy z ponad 20-letnim doświadczeniem. Nieustannie poszerzają swoje kompetencje i zdobywają kolejne certyfikaty. Udzielamy wsparcia psychologicznego dzieciom, młodzieży, dorosłym oraz parom w języku polskim i angielskim.

Efekty terapii indywidualnej

Wiele osób zastanawia się, czy terapia indywidualna w naszym gabinecie w Gdyni rzeczywiście może pomóc, a jeśli tak – to w jakim stopniu. Zależy to od wielu czynników. Na realne efekty kontaktu z terapeutą wpływają często sytuacje zewnętrzne, które mogą polepszyć lub pogorszyć stan pacjenta. Duży wpływ ma również zaangażowanie klienta. Postępy pojawiają się o wiele szybciej u osób, które zgłosiły się na terapię z własnej potrzeby uzyskania pomocy psychologicznej. Oczywiście u osób, które były zachęcane do terapii przez lekarzy lub rodzinę, również można zauważyć pozytywne efekty, jednak potrzeba na to więcej czasu.

W naszej ofercie znajduje się również:

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Numery telefonu
Email
Adres

ul. Śląska 51B/1A

81-304 Gdynia

Dane firmy

Akademia JA Sp. z o.o.
NIP 586-231-76-31
REGON 367232447
KRS 0000676439

Wysokość kapitału zakładowego 20000 zł
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku,
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru

Sądowego
Numer rachunku:

48 1140 2004 0000 3702 7686 5577

Copyright @ 2022 Akademia JA