Oto JA

Oto JA - wyjątkowy program rozwoju emocjonalno – społecznego dla dzieci w wieku przedszkolnym, oparty o najnowsze raporty dotyczące kompetencji przyszłości. W programie uczymy dzieci, jak odnaleźć się ze sobą samym, swoim ciałem i emocjami otaczającym w świecie. Zaczynamy uczyć interakcji i czytania zachowań społecznych, wspieramy budowanie stabilnego poczucia własnej wartości i umiejętności kooperacji. Najmłodszych w tej drodze wspiera Stworek JA, towarzyszy im w rozwoju i prowadzi przez zawiłe meandry emocji.

Zainwestuj w swój rozwój

Inwestycja w swój rozwój to najlepsza inwestycja, jaką może zrobić każdy z nas. W szkoleniach często wspierają nas konie, dzięki wykorzystaniu metody Horse Assisted Education, uczestnik ma możliwość głębokiego zajrzenia w siebie, przećwiczenia takich kompetencji jak przywództwo czy umiejętności społeczne. Daje to możliwość wielowymiarowego rozwoju wybranych kompetencji.

Zainwestuj w rozwój twojego zespołu

JA czyli kto?

JA czyli KTO? wyjątkowy program rozwoju emocjonalno – społecznego dla dzieci w wieku szkolnym, oparty o najnowsze raporty dotyczące kompetencji przyszłości. Nasz autorski program „JA czyli KTO?” skierowany jest do dzieci i młodzieży: „JA” – klasy 1-2 „TY” – klasy 3-5 „MY” – klasy 6-8 „JA czyli KTO?" pokazuje dzieciom ich „nową starą” odsłonę. Już trochę osadzone w sobie zdążyły się oswoić ze sobą, zmierzyć się z rzeczywistością i jeszcze lepiej się w niej odnaleźć. W tym czasie biologia płata im figla i ciało zaczyna się zmieniać, a emocje szaleją. Dzieci znowu szukają siebie, swojej tożsamości, a co dla nich najtrudniejsze - często w innym, mniej sprzyjającym otoczeniu.

KTO jak nie JA

Zostań Coachem

Coaching jest procesem mającym na celu wspieranie i wzmacnianie klienta w samodzielnym dokonywaniu zamierzonej zmiany, poprzedzanej wglądem we własne zasoby, możliwości, opartej na jego odkryciach i wnioskach. Coaching polega na partnerskiej relacji i, przede wszystkim, wzajemnym zaufaniu. Dzięki temu ludzie mogą stać się tym, kim chcą i stawać się coraz lepszymi. Coaching dotyka wszystkich obszarów funkcjonowania człowieka, jest inwestycją stałą i dalekosiężną.

Zostań Trenerem

Uczymy jak uczyć budując i prowadząc szkolenia na procesie grupowym. Pokazujemy narzędzia wspomagające rozwój kompetencji, a także wspieramy umiejętności niezbędne do samodzielnego i swobodnego przygotowania i przeprowadzenia szkolenia, wykładu czy prezentacji. Wskazujemy mocne strony przyszłego trenera, a także dajemy możliwość pracy na obszarach wymagających rozwoju.

W kontakcie z emocjami

Emocje to bardzo ważny aspekt życia każdego człowieka, niestety często pomijany i uznawany za nieistotny. Uważamy, że o rozwój emocjonalny trzeba dbać od najmłodszych lat, dlatego stworzyliśmy wyjątkowe programy wspierania emocji dzieci trwające przez całą ich edukację. Nie zapominamy oczywiście o dorosłych - pomagając im w trakcie szkoleń odkryć mądrość serca.

Wspieramy oświatę

Wspieramy biznes