Akademia Coachingu PETRICHOR to akredytowany przez Izbę Coachingu program szkolenia coachów, który kompleksowo przygotowuje kandydatów do wykonywania zawodu coacha, przekazuje narzędzia, które są dźwignią do pracy z emocjami i przekonaniami oraz rozwija świadomość coacha.

Petrichor

Akademia Coachingu

Akademia Coachingu PETRICHOR to wyjątkowe przedsięwzięcie przygotowujące kandydatów do zawodu coacha, dające narzędzia, które są dźwignią do pracy z emocjami i przekonaniami ukierunkowującymi nasze życiowe działania. Jej podstawowym celem jest zdobycie i rozwinięcie praktycznych umiejętności w zakresie prowadzenia coachingu.

Coaching jest procesem rozwoju opartym na partnerskiej współpracy Klienta z Coachem. Jego celem jest pomoc w przełożeniu posiadanej wiedzy i umiejętności na praktyczne rozwiązania prowadzące do realizacji określonego celu Klienta. Ma za zadanie wyzwalać potencjał Klienta, wywoływać chęć uczenia się, rozwoju i pokonywania barier. Dzięki coachingowi możliwe jest precyzyjne określenie celu, optymalizacja działań, trafniejsze decyzje oraz pełne wykorzystanie własnych zasobów.

Akademia Coachingu PETRICHOR, uczy efektywnego dopasowania metod pracy z Klientem do etapu zmiany, na którym aktualnie się znajduje, co wyróżnia ją spośród innych szkół.

Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie

~ Mahatma Gandhi

Akademia Coachingu PETRICHOR powstała aby wspierać i rozwijać osoby chcące pomagać innym. Biorąc w niej udział przeżyjesz własny proces coachingowy, a zmiany zachodzące podczas niego bardzo szybko odczujesz na własnej skórze i w swoim otoczeniu. Jeśli nie zachwyci Cię „magia” coachingu w rozwoju osobistym, to na pewno docenisz merytoryczne wartości naszej szkoły i praktyczne możliwości wykonywania zawodu.

Podczas szkolenia kładziemy nacisk na wysoki poziom merytoryczny i dbamy o jakość procesu kształcenia. Posiadamy akredytację Polskiej Izby Coachingu, spełniamy więc wszystkie standardy kształcenia coachów w Polsce. Przestrzegamy Kodeks Etyczny Izby Coachingu, a nasi Absolwenci z powodzeniem odnajdują się w nowym zawodzie.

Biorąc udział w Akademii Coachingu PETRICHOR:

rozwiniesz umiejętności interpersonalne związane z budowaniem relacji i zaufania

przeżyjesz własną zmianę coachingową

poznasz efektywne narzędzia pracy z ludźmi adekwatne do etapu zmiany, na którym są w danym momencie

ukształtujesz postawę profesjonalnego coacha w kontakcie z klientem

Agnieszka

Agnieszka Zielonka

Trener | Coach | Supervisor
Iwona

Iwona Żbikowska

Trener | Coach | Supervisor

Mogą Ci się spodobać