PHARUS

Akademia Trenera

Celem Akademii Trenera PHARUS jest kompleksowe przygotowanie kandydatów na trenerów do wykorzystania w pełni swoich kompetencji i umiejętności w pracy szkoleniowej. Aby trener postrzegany był jako wysokiej klasy specjalista w swojej dziedzinie powinien posiadać rozwinięte zdolności interpersonalne, umiejętność autoprezentacji oraz zdolność aktywizacji i skupienia uwagi uczestników.

Współcześni trenerzy powinni przekazywać wiedzę w sposób profesjonalny, atrakcyjny, przystępny i kompleksowy. Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku szkoleniowego, Akademia Trenera PHARUS, wyposaża kandydatów na trenera we wszelkie umiejętności potrzebne do prowadzenia szkoleń, wykładów i prezentacji. Uczy pracy trenerskiej  w bezpośrednim kontakcie z klientem jak i wykorzystania narzędzi internetowych – webinarum, e-learningu czy social mediów. Jej adresatem może być osoba, która chce pracować jako trener lub ktoś, komu umiejętności trenerskie będą przydatne w jego pracy zawodowej np. team leaderzy, nauczyciele czy instruktorzy.

Akademia Trenera PHARUS jest  projektem uruchomionym w 2014 roku i od tego czasu ukończyło ją wielu świetnych trenerów, którzy swoje umiejętności wykorzystują w praktyce.

Wszystkim uczestnikom zapewniamy najwyższy poziom merytoryczny, a doświadczenie i umiejętności prowadzących dają gwarancję efektywności i sukcesu całego projektu.

Sama wiedza ma niewielkie znaczenie, dopóki się czegoś naprawdę nie doświadczy.

~ Colin P. Sisson

Biorąc udział w Akademii Trenera PHARUS:

rozwiniesz swoje umiejętności interpersonalne

nabędziesz umiejętność autoprezentacji

dowiesz się jak być skutecznym trenerem

będziesz działał efektywnie z wizją końca

nabędziesz nawyków skutecznego lidera

nauczysz się korzystać z nowatorskich narzędzi szkoleniowych

Agnieszka

Agnieszka Zielonka

Trener | Coach | Supervisor
Iwona

Iwona Żbikowska

Trener | Coach | Supervisor