Anna Konstantynowicz

Mój własny Ośrodek Akademii JA „Postanowiłam, że w pierwszym roku działalności moim celem minimum będzie uruchomienie zajęć w placówkach, do których uczęszczały moich dzieci. Nie było łatwo, ale udało się! Po jakimś czasie miałam już 4 grupy, a w kolejnym roku jest już ich 10! Czuję ogromną radość, kiedy słyszę, jak bardzo zajęcia Akademii JA zmieniają […]

Sebastian Stefański

„Narzędzia, których nauczyłem się na coachingu w Akademii JA, stosuję w swojej pracy niemal na co dzień. Pozwalają mi czerpać satysfakcję z pracy i efektywniej budować relacje. Z łatwością poruszam się w obszarach, które wcześniej sprawiały mi trudność. I to daje konkretne, namacalne efekty.”

Marcin

„Z największą przyjemnością i przekonaniem polecam wszystkim potencjalnym Klientom Coaching w Akademii JA, jako wzór profesjonalizmu podpartego dobrym humorem, odwagi, championingu, dystansu oraz uczciwego feedbacku, a przede wszystkim towarzyszenia uczestnikom w procesie zmiany – czyli soli coachingu”

Natalia

„Jestem bardzo zadowolona z tego kursu, który był profesjonalnie i rzetelnie przygotowany. To była ogromna przyjemność uczyć się „zawodu coacha” od specjalistek. Potrafią stworzyć wspaniałą atmosferę, a podejście i wyrozumiałość do każdego z uczestników kursu pozwala uwierzyć we własne możliwości. Coaching w Akademii JA daje nie tylko wiedzę, ale i praktykę, dlatego tak dobrze przygotowuje […]

Donata

Coaching w Akademii JA, to: – profesjonalizm trenerek – serdeczna atmosfera – dużo praktyki – ciekawi ludzie – piękne miejsce, w którym odbywa się szkolenie. Polecam szkołę wszystkim, którzy chcą lepiej pracować i lepiej żyć. Znalazłam tu wiele inspiracji do zmiany. A co najważniejsze – czuję się dobrze przygotowana do bycia coachem i wiem, że […]

Marta

„Wspaniałe doświadczenie otwierające na istotę coaching'u. Po pierwszym tygodniu gruntownej, po brzegi wypełnionej kompetencjami Trenerów pracy czekam na więcej. Już dziś widzę szeroko pojęty, pozytywny wpływ na siebie. Dziękuję i serdecznie polecam!”

Izabela

„Coaching w Akademii JA to bezkresny ocean możliwości pozwalających odkryć siebie, wydobyć swój potencjał i iść we właściwym kierunku w zgodzie ze sobą. Niezwykłość Akademii to Wyjątkowe Trenerki – Profesjonalistki o wszechstronnej wiedzy, pełne empatii, zrozumienia, zaangażowania, ciepła i humoru. Wyjątkowe, magiczne miejsce-Pałac w Rzucewie, gdzie się dzieją cuda oraz Uczestnicy Akademii, którzy znaleźli się […]

Magda

„Dla mnie Coaching w Akademii JA to przede wszystkim uskrzydlająca , ogromnie inspirująca i rozwijająca podróż w głąb siebie .Profesjonalizm ,zaangażowanie, wszechstronna wiedza i doświadczenie oraz wsparcie Trenerów, fantastyczna energia i otwartość Uczestników, a także wyjątkowe miejsce czynią tę podróż jeszcze bardziej magiczną. GORĄCO POLECAM”

Adriana

„Początkowo myślałam, że wezmę udział w warsztacie, pojadę na kurs… Nie do końca. Ten warsztat okazał się być czymś więcej. To podróż w głąb własnego JA, która czasami zaczyna się od jego odnalezienia… Pełen profesjonalizm prowadzących, rewelacyjna atmosfera. To trzeba poczuć! Polecam absolutnie każdemu i czekam na więcej.”

Ula

„Wspaniale jest uczestniczyć w tak wyjątkowym, przemyślanym projekcie i wielki zaszczyt zetknąć się z profesjonalizmem na najwyższym poziomie w wydaniu prowadzących Coaching w Akademii JA. Bardzo dobra organizacja, głęboka praca i nieprzypadkowi, otwarci Uczestnicy sprawiają, że z niecierpliwością czekam na kolejne spotkanie.”

Numery telefonu

+48 516 195 701

Email
Adres

ul. Śląska 51B/1A

81-304 Gdynia

Dane firmy

Akademia JA Sp. z o.o.
NIP 586-231-76-31
REGON 367232447
KRS 0000676439

Wysokość kapitału zakładowego 20000 zł
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku,
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru

Sądowego
Numer rachunku:

48 1140 2004 0000 3702 7686 5577

Copyright @ 2022 Akademia JA