Przejdź do sekcji dla dzieci i młodzieży
Akademia JA - Logo Akademii JA Agnieszka Zielonka

Szkolenia

Zarządzanie stresem i radzenie sobie z sytuacją trudną

jako zasób menedżera

zarządzanie stresem szkolenie

O szkoleniu

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie skierowane jest do osób pracujących w warunkach dużego obciążenia, związanego z kontaktem z klientami, odpowiedzialnością w kierowaniu czy presji kontaktów interpersonalnych.

Cele

Uzyskanie profesjonalnej oraz najistotniejszej wiedzy na temat psychologicznych jak i biologicznych właściwości stresu, jego wpływu na nasz organizm oraz możliwościach rozładowywania go.

Poznanie i przećwiczenie narzędzi oraz metod, które nie tylko pomogą w redukcji już nagromadzonego stresu, ale także w zarządzaniu nim, tak aby nie towarzyszył nam na co dzień.

Przyjrzenie się własnym mechanizmom reagowania na stres i poddanie ich analizie, aby zwiększyć samoświadomość dotyczącą tego co działa, a co nie działa w radzeniu sobie ze stanem zwiększonego napięcia.

Eliminacja destruktywnego wpływu stresu na funkcjonowanie zawodowe.

Korzyści dla uczestników

Nabycie wiedzy o najistotniejszych teoriach psychologicznych, których znajomość może wesprzeć w zarządzaniu stresem i radzeniem sobie w sytuacjach trudnych.

Umiejętność stosowania narzędzi i metod dopasowanych do swoich indywidualnych potrzeb, dla lepszego radzenia sobie w sytuacjach stresujących.

Uczestnicy po szkoleniu czują się stabilniej oraz spokojniej w sytuacjach trudnych, ponieważ posiadają większą świadomość mechanizmów działania stresu, tego jak on na nich wpływa i jak mogą nim skutecznie zarządzać.

Znają naturę stresu, źródła i mechanizmy kumulacji stresu.

Mają świadomość własnego sposobu reagowania w sytuacjach stresowych.

Posiadają znajomość technik reorganizacji sytuacji zawodowej przez eliminację stresu.

Posiadają wiedzę jak rozwijać w sobie odporność na stres i umiejętnie stosować techniki antystresowe.

Przebieg szkolenia

Szkolenie to, jest dwudniowym warsztatem, w trakcie którego trenerzy pomagają uczestnikom osiągnąć swoje cele szkoleniowe, stosując różnorodne i dopasowane do grupy techniki pracy.

Nasi trenerzy i konsultanci przed każdym szkoleniem przeprowadzają odpowiedni wywiad, aby warsztat miał jak najbardziej praktyczny wymiar, a zastosowane case studies i ćwiczenia były jak najbardziej osadzone w codziennych realiach uczestników.

Kto poprowadzi to szkolenie?

Jedna z naszych wyjątkowych prowadzących

Akademia JA - Kobieta w okularach rzucająca cień na Gdańsk.

Agnieszka Zielonka

Coach, trenerka, terapeutka, psycholożka, twórczyni Akademii JA, przedsiębiorczyni z ogromnym doświadczeniem

Akademia JA - Kobieta w okularach w fioletowym swetrze uczęszcza na akademia coachingu.

Martyna Rybka

Trenerka biznesu, coach, psycholożka, praktykująca dyrektorka HR z wieloletnim doświadczeniem, łączy praktykę z doświadczeniem

Akademia JA - Coach, trenerka, psycholożka - Izabela Derewicz-Czupryniak

Izabela Derewicz-Czupryniak

Coach, trenerka, psycholożka z ponad 20-letnim doświadczeniem, współautorka naszych szkoleń

Akademia JA - Coach, trenerka, konsultantka kryzysowa - Aneta Filipowska-Stempin

Aneta Filipowska-Stempin

Coach, trenerka, konsultantka kryzysowa. Łączy wiedzę teoretyczną z wieloletnim doświadczeniem zarządczym

Aby uzyskać ofertę na to szkolenie dla Twojej firmy lub dowiedzieć się więcej na temat tego szkolenia i możliwych terminów przeprowadzenia go, wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń na nr tel.: +48 516 195 701

Możesz również umówić się na bezpłatną konsultację, w takcie której omówimy potrzeby szkoleniowe Twojej firmy i zaproponujemy najlepsze rozwiązania. Wypełnij poniży formularz a oddzwonimy do Ciebie aby umówić konsultację w dogodnym dla obu stron terminie.