Coaching Trójmiasto - Gdańsk, Gdynia, Sopot

Coaching Trójmiasto – Gdańsk, Gdynia i Sopot
Bardzo lubimy coaching, ponieważ bazuje na zasobach, a nie na słabościach. Okazuje się, że ustalając właściwy cel jaki chcemy zrealizować oraz  odkrywając i wzmacniając swoje mocne strony podczas pracy z coachem, można dokonywać wielkich, pozytywnych zmian w swoim życiu. Czasami trzeba sięgnąć głębiej, aby usunąć przyczynę ograniczających przekonań, ale zawsze dzieje się to w atmosferze pełnej akceptacji i wsparcia.
Nie narzucamy swoich poglądów i gotowych sposobów postępowania. Dbamy o życzliwą, pełną zrozumienia atmosferę. Kładziemy nacisk na rzetelne i konstruktywne udzielanie informacji zwrotnej.

 

line-pattern2
round-pattern5
Portrait of a female psychotherapist listening attentively to a woman client at a session in an office.
round-pattern5
Na sesje coachingowe zgłaszają się do nas ludzie, którzy chcą znaleźć rozwiązanie w najróżniejszych sprawach:
Proponujemy:
line-pattern2
Jak wygląda praca coachingowa?
Praca coachingowa zaczyna się zazwyczaj od sprecyzowania tematu, który najbardziej nurtuje Klienta w danym momencie. Następnie temat ten jest zamieniany w cel, określa się oczekiwane rezultaty i ustala plan działania. Efektem coachingu jest przełożenie wiedzy i umiejętności Klienta na praktyczne działanie. Praca z coachem wyzwala potencjał, rozwija, motywuje. Inną wspaniałą wartością coachingu jest zwiększenie samoświadomości oraz zmiana przekonań na bardziej budujące i konstruktywne. Dzięki pracy rozwojowej osiągamy wewnętrzny spokój, poczucie sprawstwa, bezpieczeństwa oraz spójność wewnętrzną czego efektem jest zazwyczaj… szczęście. Sprawdź również nasze usługi w innych miastach takich jak Coaching GdańskCoaching GdyniaCoaching Sopot.

Coaching jest bardzo popularny nie tylko w Trójmieście, lecz także wśród mieszkańców innych miejscowości w całej Polsce. Dlaczego tak wiele osób się nim interesuje? Przy obecnym tempie życia trudno znaleźć czas na zajęcie się rozwojem osobistym i skupieniu na własnych potrzebach. Świat biznesu wywiera niejako presję bycia ciągle do dyspozycji klientów lub szefa. Niestety jest to prosta droga do wypalenia zawodowego i utraty satysfakcji z pracy. W takich przypadkach z pomocą przychodzi coach motywacyjny, który pomoże Ci zatrzymać się w biegu i skupić na tym, co najważniejsze. Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz klientów z innych zakątków kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Coaching biznesu – co to takiego?

Coaching biznesu umożliwia ludziom realizowanie maksimum swojego potencjału i jest podstawą osiągania i utrzymywania wysokich wyników u pracowników, a poza tym:

  • Jest najszybszym i najbardziej precyzyjnym sposobem podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pomaga odkrywać niepoznane jeszcze i niewykorzystane zasoby pracownika
  • Coaching dotyczy rozwoju i wykraczania ponad poziom, na jakim się obecnie znajdujemy
  • Dzięki coachingowi możliwe jest precyzyjne określenie celu, optymalizacja działań, trafniejsze decyzje oraz pełne wykorzystanie własnych zasobów przy zadbaniu o to, by zmiana, na którą się decydujemy była trwała

Kurs coachingu – Trójmiasto

Jako doświadczeni trenerzy dobrze wiemy, jak wielką przyjemność sprawia pomaganie innym. Jeśli również chcesz się o tym przekonać, zapraszamy na nasz kurs coachingu w Trójmieście. Nauczysz się na nim, jak skutecznie motywować, wspierać i inspirować. Oczywiście po zakończeniu otrzymasz Certyfikat Coacha wydany przez naszą firmę szkoleniową, który uprawnia do wykonywania zawodu.

Kogo zapraszamy na nasz kurs coachingu? Wszystkich chętnych z Gdańska, Gdyni, Sopotu i innych części Polski – szczególnie osoby, które są zainteresowane zdobyciem nowego ciekawego zawodu. Z naszych szkoleń korzystają także managerowie, liderzy i inne osoby, które chcą lepiej wspierać członków swojego zespołu.

Coaching w Trójmieście z Akademią JA

Nasza firma szkoleniowa w Trójmieście od lat wspiera klientów w rozwoju osobistym. Z chęcią pomagamy osobom, które potrzebują wsparcia w sferze prywatnej oraz tym, które chciałyby zwiększyć swoje kompetencje zawodowe. Każdego naszego klienta traktujemy indywidualnie. Sami mamy długoletnie doświadczenie w biznesie, więc dobrze rozumiemy problemy, z którymi mierzą się nasi klienci. Przychodząc do nas, masz gwarancję pełnej poufności.

Coaching dla biznesu to oczywiście niejedyne, co mamy do zaproponowania naszym klientom. Oprócz tego oferujemy:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

COACHING DLA BIZNESU

Coaching umożliwia ludziom realizowanie maksimum swojego potencjału i jest podstawą osiągania i utrzymywania wysokich wyników u pracowników, a poza tym:
line-pattern2
Dane firmy
Akademia JA Sp. z o.o.
NIP 586-231-76-31 | REGON 367232447 | KRS 0000676439
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku,
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Numer rachunku: mbank 48 1140 2004 0000 3702 7686 5577
Telefon
+48 516 195 701
+48 603 447 284
Napisz do nas
Formularz kontaktowy to prosty i skuteczny sposób na skontaktowanie się z nami. Zapraszamy!